تاریخچه

pamco

فعاليت شركت از سال ۱۳۷۶ با پشتوانه ۲۲  سال سابقه كار مديران و بنيانگذاران آن جهت ارائه خدمات نوين فني مهندسي براي پروژه ها و درخصوص كاربرد ژئوسنتتيك ها (ژئوممبران، ژئوگريد، ژئوتكستايل ….) و همچنين آببندي سازه هاي هیدرولیکی با استفاده از ماتريالهاي پلیمری و رزين هاي تزريقي ، شروع گرديد. كه در اوايل با عنوان دفتر مهندسي پامكو آغاز به فعاليت نمود. با توجه به گستردگي فعاليت‌ها و ضرورت ارائه خدمات فني مهندسي ياد شده به سازمانهاي دولتي و پروژه هاي مهم در منطقه شمالغرب كشور و اخذ نمايندگي از چندين كمپاني معتبر خارجي و داخلي در سال ۱۳۸۲ با نام شركت پوشش اندود محافظ و با نام تجاري (پامــــكو) به شماره ثبت ۱۴۹۲۰ در ثبت شركتهاي آذربايجان شرقي ثبت، و مجوز فعاليت اخذ نمود.

pamco


با توجه به رویکرد دولت در خصوص واگذاری پروژه ها بصورت EPC+F ما هم بر آن شدیم تا با شناسایی و برقراری ارتباط و عقد قرارداد با فاینانسرهای معتبر اروپایی به منابع فاینانس دسترسی پیدا کرده که در این خصوص اقدام به تامین مالی پروژه ها نمودیم و این فعالیت به سرفصل موضوعات و فعالیت های شرکت اضافه گردید.


در سال ۱۳۹۹ موفق شدیم یاعقد قراردادی بعنوان شرکت معتمد EKSIM GLOBAL LTD در ایران فعالیت خود را در زمینه ی تامین مالی پروژه ها اغاز نماییم.