گستره فعالیت های شرکت

محاسبه ، طراحي ، تهيه نقشه ها به همراه جزئيات و ديتيلهاي اجرائي مربوط به روسازی و اصلاح و بازسازی روسازیهای  قدیمی راه ها، آزادراه ها ، خیابانها، باند فرودگاه ها و محوطه سازیها با استفاده از مواد پلیمری معدنی نیکوفلاک (NICOFLOK)  تکنولوژی جدید در راهسازی و  بدون نیاز به حمل مصالح با دانه بندی خاص و استفاده از انواع  خاک ها و سایر مصالح موجود در محل و بستر قبلی و مصالح موجود در محل اجرای پروژه های راهسازی به همراه سیمان و آب .

pamco

نیروگاه ۱۰۰۰ مگاوات خورشیدی به روش سرمایه گذاری مشترک، این طرح در استان آذربایجان شرقی در زمینی به مساحت ۱۵۰۰ هکتار و با سرمایه گذاری بالغ بر ۶۵۰ میلیون یورو با مشارکت شرکت اکسیم گلوبال اجرا می گردد.
با توجه به آمار بالا برای تولید حدود ۵۰۰۰ مگاوات انرژی در کشور بصورت تجمعی حدود ۳۲۰۰۰ شغل بصورت مستقیم و غیر مستقیم ایجاد می گردد که با روش آمارگیری تطبیقی برای نیروگاه ۱۰۰۰ مگاواتی این عدد حدود ۷۰۰۰ شغل ایجاد می گردد.

محاسبه ، طراحي ، تهيه نقشه ها به همراه جزئيات و ديتيلهاي اجرائي مربوط به ايزولاسيون انواع سازه ها با استفاده از ورقهاي پلي اتيلني ژئوممبران و آببندي انواع سازه ها بتني با استفاده از تزريق رزينها و ماتريالهاي پوششي و تحكيم بسترهاي ضعيف خاكي ، ترانشه ها ، ديوارهاي حائل ، رمپ پلها و روگذرها با استفاده از انواع مصالح ژئوسنتتيكي از جمله ژئوگريد.

pamco

تهيه ، حمل و اجراي ورقهاي پلي اتيلني ژئوممبران از نوعHDPE   و LDPE  دو طرف صاف مشكي و آبي براي ايزولاسيون كانالهاي انتقال آب ، حوضچه هاي ذخيره آب كشاورزي ، لاگنهاي تصفيه خانه هاي فاضلاب شهري و صنعتي و درياچه هاي مصنوعي و ژئوممبران نوع VLDPE  با لايه هشدار دهنده (Signal Layer)  براي ايزولاسيون انواع تونلها ، ايستگاه هاي مترو و فونداسيون ساختمانهاي بزرگ تجاري و مسكوني.

pamco

طراحي و ارائه روشهاي نوين براي آببندي سازه ها از قبيل تونلهاي انحرافي سدها ، تونلهاي انتقال آب ، تونلهاي زير گذرهاي شهري و جاده اي و تونلهاي خطوط ريلي و مترو ، مخازن و حوضچه هاي ذخيره آب آشاميدني بتني ، حوضچه هاي تصفيه خانه هاي آب آشاميدني و تصفيه خانه هاي فاضلاب شهري ، كالورت ؛ گالري  و سرريز سدها ، سيفونهاي شبكه انتقال آب و ساير سازه هاي مشابه با انواع ماتريالهاي پوشش دهنده و رزينهاي تزريقي سازگار با محيط هاي مرطوب و داراي نشتي آب با فشارهاي بالا و منفي.

pamco

تهيه و عرضه انواع ژئوگريـد و ژئوتكستايــل جهت مسلح سازي بسترهاي ضعيف خاكي ، تحكيم ترانشه ها ، ديوارهاي حائل ، رمپ پلها ، زيرگذرها و محلهاي باتلاقي مسير جاده ها ، خيابانهـا و اتوبانهاي پـرتــرافيك و ….

pamco

مشاوره در رابطه با ارائه طرح اختلاط بتن و عرضه انواع افزودني‌هاي بتن از قبيل انواع فوق روان كننده ها ، هوازي بتن ، انواع گروت ها بر پايه اپوكسي و سيماني ، انواع نوارهاي واترپروف و درزبند ، واتراستاپ هاي نوع P.V.C و نوع هيدروفيلي ، انواع ماستيكهاي درزبند بر پايه پلي يورتان و پايه قيري ، انواع پوشش‌های اپوکسی ؛ پلي يورتان و پلي يوريا جهت پوشش لوله هاي فولادي انتقال آب ؛ نفت ؛ گاز و كف سازيهاي.

pamco